SOSYAL MEDYA

Sıradınlıktan uzak etkileşimli bir sosyal medya yönetimi ile hedef kitleniz ile iletişime geçmenizi sağlıyoruz. Sosyal medyanın değişmezlerinden biri sürekli canlı olmasıdır. Sürekli canlı olan bir alanı profesyonel bir şekilde beslemek gerekmektedir.

prodüksiyon

Geleneksel ve dijital medyada ihtiyaçlarınıza yönelik modern çizgilere sahip akıllıca kurgulanmış video içerikler, kurumsal tanıtım videoları ve fotoğraf çekimleri gerçekleştiriyoruz.

MARKA DANIŞMANLIĞI

Yeni bir marka veya mevcut markalar için güçlü stratejilerin yazıldığı, ideal markalaşma yol haritasının oluşturulduğu sürekli bir danışmanlık hizmetidir.

dijital pazarlama

Stratejileriniz doğrultusunda en etkin bir şekilde hedef kitleniz ile iletişime geçmenizi sağlıyoruz. Sosyal mecradaki konumunu takip ediyor bu doğrultuda stratejiler oluşturuyoruz.

KREATİF

Üzerine düşünülmüş, yaratıcı içerik ve projelerle markanızı 360 derece ele alarak her mecrada ön plana çıkaracak kreatif işler üretiyoruz. Markanızın ihtiyacına uygun konseptlerle kullanıcı deneyimini birleştirerek markanıza özel projeler ortaya çıkarıyoruz.